Dziękujemy mieszkańcom !

ilustracja04.11.2019

Bezpłatna komunikacja autobusami linii specjalnych na Cmentarz Komunalny
w dniu 1 listopada 2019 r.

Dziękujemy mieszkańcom, że korzystali z autobusów komunikacji miejskiej w drodze na cmentarz. Frekwencja pasażerów była wyższa niż w roku ubiegłym, autobusy jeździły zapełnione, a na mieście nie było korków.

Przyjęty system, czyli bezpłatne przejazdy i bezpośrednie dojazdy do cmentarza komunalnego z czterech stron miasta, wspomagane dodatkowymi autobusami z centrum, został bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców.

Ponadto organizacja ruchu była wyjątkowo sprawna. Bardzo dziękujemy Policji oraz Straży Miejskiej za ogromne wsparcie i płynne kierowanie ruchem drogowym, co znacznie wpłynęło na zwiększenie liczby kursów autobusów linii specjalnych, a tym samym na wyższy komfort podróży pasażerów.  

W tym dniu przewieźliśmy ok. 38 000 pasażerów, uruchomiliśmy aż 24 autobusy na liniach specjalnych, które przejechały łącznie 4 tysiące kilometrów.

Pilanie potwierdzili, jak duża jest ich świadomość i dojrzałość w zakresie ekologii, że warto zostawić samochód pod domem i skorzystać z autobusu komunikacji miejskiej.

Warto wspierać i tworzyć preferencje dla komunikacji miejskiej. Wybory mieszkańców w dniu Wszystkich Świętych utwierdzają nas w przekonaniu, że Piła jest Smart City ;)

ilustracja Wydrukuj stronę
X