Dzisiaj rozpoczyna się EUROPEJSKI TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU, który trwa od 16 do 22 września br. Zobaczcie nasze grafiki - dlaczego warto korzystać z autobusów komunikacji miejskiej.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!