Oto logo strony. Piękne ono jest

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej

Ocena 0/5

Pilski Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej

Grupa sympatyków komunikacji miejskiej z Piły długi czas przygotowywała niepozorne pomieszczenie, udostępnione przez Prezesa MZK Piła Sp. z o. o. Tadeusza Majewskiego, aby w tych czterech kątach móc zgromadzić kawał historii pilskiej komunikacji miejskiej i aby realizować swoje pasje z nią związane.
W ubiegłą sobotę 6 października 2018 r. nastąpiło oficjalne otwarcie Pilskiego Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Pile, na którym gościł Pan Prezydent Miasta Piotr Głowski.

Pilski Klub skupia miłośników komunikacji miejskiej z regionu pilskiego. 
Główne cele działania to dokumentowanie historii MZK Piła, kolekcjonowanie pamiątek komunikacji miejskiej, a nawet fragmentów zlikwidowanych już autobusów.

Członkowie Klubu serdecznie zapraszają do nawiązania kontaktu osoby, które interesuje komunikacja miejska, które chciałyby uczestniczyć w klubie i dzielić się swoją pasją z innymi.

Galeria zdjęć

100_2933 100_2935 100_2939 100_2941 100_3138 100_3170 100_3171 20181006_132743 20181006_133014 20181006_141727
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności