Oto logo strony. Piękne ono jest

Mamy najlepszego w Polsce kierowcę autobusów miejskich

Ocena 0/5

Mamy najlepszego w Polsce kierowcę autobusów miejskich.

Ireneusz Tausz z pilskiego MZK zwyciężył w zawodach organizowanych przez poznańskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.
Pilanin pokonał prawie 70 kierowców z całego kraju. Wśród konkurencji rozgrywanych w ramach Pierwszego Ogólnopolskiego Konkursu Kierowców Komunikacji Miejskiej znalazły się m.in. wjazdy do garażu, slalomy i nabieranie kółeczek na specjalne lance.

    


Kierowca autobusu komunikacji miejskiej Pan Ireneusz Tausz
zajął I miejsce w Eliminacjach do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych,
które odbyły się 10 czerwca 2006 roku w Krakowie.

powrót do kategorii
Poprzedni
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności