Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, zorganizowaliśmy w MZK piękne spotkanie z dziećmi, profesjonalną sesję zdjęciową oraz pogadanki o bezpiecznym korzystaniu z autobusów komunikacji miejskiej.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!