W dniu 1 czerwca 2015 r. wsiadł do autobusu wyjątkowy Pan Pies, który częstował cukierkami dzieci podróżujące autobusami. Dziękujemy za wszystkie Wasze uśmiechy !
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!