Oto logo strony. Piękne ono jest

Piknik techniczny w ANS

Ocena 0/5

Jak co roku, w Katedrze Transportu ANS w Pile odbył się Piknik Techniczny, w którym towarzyszyliśmy Uczelni, jako firma od lat współpracująca z katedrą inżynierską.
Przedstawiliśmy w praktyce temat dotyczący technologii w komunikacji miejskiej - elektromobilności.
Dziękujemy ANS w Pile za zaproszenie.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności