Oto logo strony. Piękne ono jest

Samodzielne otwieranie drzwi w autobusie

Ocena 0/5

Od 1 lipca wprowadzamy nowy projekt - samodzielne otwieranie drzwi w autobusach przez pasażerów.

W związku z pełną wymianą taboru, wszystkie nasze autobusy posiadają funkcję umożliwiającą samodzielne otwieranie drzwi pojazdu przez pasażera, przy pomocy przycisków umieszczonych na zewnątrz i wewnątrz pojazdu.

Korzyści płynące z wdrożenia tego systemu to przede wszystkim większy komfort dla pasażerów i kierowcy (oszczędność ciepła zimą i sprawniejsza klimatyzacja latem), ponadto pełna swoboda wyboru wejścia/wyjścia dla pasażerów.

Mając świadomość, że jest to istotna zmiana dla mieszkańców w odniesieniu do dotychczasowego korzystania z komunikacji miejskiej w naszym mieście przyjęliśmy, że w początkowym okresie wdrażania tego rozwiązania, kierowca, w trosce o bezpieczne i komfortowe przewożenie pasażerów, będzie wsparciem i w razie potrzeby odpowiednio zareaguje i otworzy drzwi pasażerom nie radzącym sobie z obsługą w tym zakresie. 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności