Oto logo strony. Piękne ono jest

Wystawa w Muzeum Okręgowym w Pile

Ocena 0/5

WERNISAŻ WYSTAWY

W dniu 11 maja br. odbył się wernisaż wystawy "Historia komunikacji miejskiej w Pile", który zgromadził pasjonatów, emerytowanych i obecnych pracowników MZK oraz grono mieszkańców Piły.

Niektórzy z łezką w oku wspominali czasy początków komunikacji miejskiej, stare miasto i historię, która mimo upływu 60 lat, jest im wciąż tak bliska .


Tym, którzy jeszcze nie widzieli, serdecznie polecamy naszą wystawę, która będzie dostępna w Muzeum Okręgowym,
przy ul. Browarnej 7 w Pile, aż do 15 sierpnia br.

Galeria zdjęć

DSC_0415 DSC_0416 DSC_0419 DSC_0422 DSC_0424 DSC_0431 DSC_0433 DSC_0435 DSC_0438 IMG_20170511_172152 IMG_20170511_172158 IMG_20170511_172212 IMG_20170511_172252 IMG_20170511_172300 IMG_20170511_172307 IMG_20170511_172312 IMG_20170511_172344 IMG_20170511_172602 IMG_20170511_172608 IMG_20170511_172613
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności