Oto logo strony. Piękne ono jest

Bezpieczeństwo pasażerów jest najważniejsze

Ocena 0/5

Drodzy Pasażerowie !

W trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów od grudnia br. włączyliśmy pomiędzy zapowiedzi kolejnych przystanków w autobusie komunikat przypominający o obowiązku trzymania się poręczy lub uchwytów podczas jazdy.

Prosimy mieć na uwadze fakt, że autobus może w każdej chwili gwałtownie zahamować w wyniku różnych,
często nieoczekiwanych zdarzeń w ruchu drogowym.

Dziękujemy !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności