Oto logo strony. Piękne ono jest

Dbamy o naszych pasażerów

Ocena 0/5

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pasażerów informujemy, że wszystkie nasze autobusy są poddawane stałej dezynfekcji i myciu. 

Dbajmy o siebie nawzajem !

         

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności