W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pasażerów informujemy, że wszystkie nasze autobusy są poddawane stałej dezynfekcji i myciu. Dbajmy o siebie nawzajem !
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!