Po ciężkim okresie nauki zdalnej, od poniedziałku 31 maja br. dzieci wracają do szkół ! Wspaniale ;) czekajcie na nas na Waszych przystankach, przyjedziemy punktualnie i zawieziemy Was bezpiecznie do szkół.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!