Oto logo strony. Piękne ono jest

Emotkowa akcja na autobusach

Ocena 0/5

Po ciężkim okresie nauki zdalnej, od poniedziałku 31 maja br. dzieci wracają do szkół !

Wspaniale ;)
czekajcie na nas na Waszych przystankach, przyjedziemy punktualnie i zawieziemy Was bezpiecznie do szkół.

     

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności