Oto logo strony. Piękne ono jest

Mikołajki w autobusie

Ocena 0/5

Miejski Zakład Komunikacji w Pile co roku organizuje akcję „Mikołaj w autobusie”.
To już tradycja, że 6 grudnia, na ulice Piły wyjedzie autobus z Mikołajem.

Tego dnia pojazdem będzie kierował sam Święty Mikołaj, który będzie miał dla dzieci słodycze i drobne podarunki.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności