Nastał piękny czas, kiedy w blasku światełek, przy nucie świątecznych utworów możemy dawać radość naszym pasażerom.Rozpoczynamy weekend z Mikołajem ! Zapraszamy do korzystania z autobusów komunikacji miejskiej.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!