Oto logo strony. Piękne ono jest

Nasi reprezentanci na Mistrzostwach Świata

Ocena 0/5

Nasi reprezentanci na Mistrzostwach Świata Kierowców Zawodowych w 2018 r.

W dniach 29 – 30 września 2018 r. nasi kierowcy wzięli udział w Mistrzostwach Świata Kierowców Zawodowych UICR 2018.
Ireneusz Tausz i Mirosław Braczyński znaleźli się w elitarnym gronie reprezentacji Polski na najbardziej prestiżowych zawodach tego typu organizowanych w tym roku w Belgii w miejscowości Gent.
Swoje umiejętności prezentowali kierując samochodami ciężarowymi i autobusami.

Jesteśmy dumni z naszych kierowców, którzy promują Miejski Zakład Komunikacji i przede wszystkim miasto Piłę
w Europie.

Życzmy dalszych sukcesów na światowym poziomie i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia.

   

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności