Oto logo strony. Piękne ono jest

Od 4 czerwca zapraszamy na pokład Gordaliny

Ocena 0/5

Tramwaj Wodny Gordalina już na wodzie !
Po zwodowaniu odbędzie się kilka rejsów technicznych i już od czwartku 4 czerwca - zapraszamy na pokład.

W czerwcu pływamy w czwartek - Boże Ciało oraz wszystkie piątki, soboty i niedziele.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności