Od 4 czerwca zapraszamy na pokład Gordaliny
Tramwaj Wodny Gordalina już na wodzie !
Po zwodowaniu odbędzie się kilka rejsów technicznych i już od czwartku 4 czerwca - zapraszamy na pokład.
W czerwcu pływamy w czwartek - Boże Ciało oraz wszystkie piątki, soboty i niedziele.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!