Oto logo strony. Piękne ono jest

Wizyta u przedszkolaków

Ocena 0/5

Rozpoczynając edukację w przedszkolu każde dziecko staje się pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego. Dlatego tak ważne jest, by od najmłodszych lat uczyć prawidłowych zachowań na drodze. Jednak nie każde dziecko dociera do przedszkola samochodem. Część rodziców z dziećmi korzysta z komunikacji miejskiej.

MZK w Pile, od wielu lat dokłada wszelkich starań, aby najmłodsi pasażerowie dotarli nie tylko szybko i przyjemnie do celu podróży, ale by ta podróż przebiegała przede wszystkim bezpiecznie. 
W ramach programu „Bezpieczny Autobus” byliśmy z wizytą w przedszkolu, podczas którego dzieci poznały właściwe zachowania podczas podróży autobusem, poznały ciekawostki z pracy kierowcy.

Podczas zajęć omawiamy zasady bezpiecznego korzystania z autobusu komunikacji miejskiej, dzieci rozwiązują zagadki, kolorowanki i inne zadania. Wszystkie dzieci otrzymują książeczkę edukacyjną o bezpiecznym korzystaniu z komunikacji miejskiej.

Galeria zdjęć

47068364_365408417353537_1944777963476090880_n 47153100_1075801192594606_2447026353829052416_n 47345236_1135456523277338_6935077336299601920_n 47384011_565933743847146_6210741706103455744_n 47384477_671624919898135_4421390989797621760_n 47432776_202134510672147_38182667283333120_n 47446288_2009129932720394_609396451314761728_n 47577982_348287745965272_3601958783598723072_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności