Wielu naszych pasażerów czyta w autobusie książki, bo dzięki bezpiecznemu przemieszczaniu się autobusem dajemy im czas i komfort podróży. Włączamy się do akcji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa "Złapani - zaczytani".
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!