Oto logo strony. Piękne ono jest

Złapani - zaczytani

Ocena 0/5

Wielu naszych pasażerów czyta w autobusie książki, bo dzięki bezpiecznemu przemieszczaniu się autobusem dajemy im czas i komfort podróży. Włączamy się do akcji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa "Złapani - zaczytani".

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności