Oto logo strony. Piękne ono jest

Jubileusz pracowników MZK

Ocena 0/5

Jubileusz pracowników MZK

W dniu 6. grudnia 2018 r.  w Mikołajki odbyło się kolejne, cykliczne spotkanie Prezesa z pracownikami, podczas którego dwunastu naszych pracowników obchodziło jubileusz swojej pracy w zakładzie. Najmłodsi jubilaci obchodzili 20 lat pracy, a najbardziej doświadczeni pracownicy nawet 45 lat.

Prezes Tadeusz Majewski serdecznie podziękował wszystkim jubilatom i pozostałym pracownikom za wkład pracy, za to, że budują historię MZK, że dzięki ich determinacji i entuzjazmowi możliwy jest ciągły rozwój komunikacji miejskiej.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności